Důležité informace o zájezdech se SKALLA CZ

Informace o zájezdech

 

Pojištění cestovní kanceláře

Cestovní kancelář SKALLA CZ s.r.o. je pojištěna pro případ úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu. Smlouva o pojištění pro případ úpadku je dlouhodobě uzavřena s pojišťovnou UNIQA a.s. pod číslem 1357512005.

Pojistnou smlouvu o pojištění záruky v případě insolvence ve smyslu tohoto zákona uzavřel pořadatel s UNIQA pojišťovnou a.s., se sídlem Bělohorská 19/269, 169 00, Praha 6. Na jeho základě vzniká zákazníkovi právo na plnění v případech, kdy tento pořadatel z důvodu insolvence:

  1. neposkytne zákazníkovi dopravu z místa pobytu v zahraničí do České republiky, pokud je tato doprava součástí zájezdu;
  2. nevrátí zákazníkovi zaplacenou zálohu nebo cenu zájezdu v případě, že se zájezd neuskutečnil, nebo
  3. nevrátí zákazníkovi rozdíl mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části.

Nastane-li skutečnost uvedená v bodu 11a), oznámí zákazník tuto pojistnou událost neprodleně na tel. čísle +420 272 101 020 (24hodinová služba) a vyčká dalších pokynů. Nebyla-li z důvodu úpadku pořadatele vrácena zaplacená záloha v případě, že se zájezd neuskutečnil (viz bod 11b), nebo nebyl-li z téhož důvodu vrácen rozdíl mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou pouze částečně poskytnutého zájezdu (viz bod 11c), oznámí zákazník tuto skutečnost nejpozději do 6 měsíců od škodné události na adresu: FIDUCIA s.r.o., Národní třída 10, 110 00 Praha 1. Spolu s oznámením zašle uzavřenou smlouvu o zájezdu.

Pomoc v nesnázích, kontakt na místního zástupce pořadatele

Ocitne-li se po zahájení zájezdu zákazník v nesnázích nebo nelze-li v důsledku nevyhnutelných a mimořádných okolností zajistit návrat zákazníka v souladu se smlouvou, poskytne mu pořadatel neprodleně pomoc (především prostřednictvím svého místního zástupce), zejména tím, že mu sdělí údaje o zdravotních službách, místních úřadech a konzulární pomoci, je nápomocen se zprostředkováním komunikace na dálku a pomůže najít náhradní cestovní řešení. Zavinil-li si zákazník nesnáze sám, může pořadatel za svou pomoc požadovat přiměřenou náhradu skutečně vynaložených nákladů.

Kontaktní telefon na místního zástupce pořadatele (nutné ověřit aktuální platnost vždy před sezónou!!!): Lignano (0039/3498221327), Riccione (0039/3490843161), Martinsicuro (0039/3474886055). Kontaktní telefon pořadatele v případě nouze: 00420/495530006 (ve všední dny), 00420/776896883 (v den odjezdu).

Ubytování

U standardních pobytů je délka ubytování na 7 nocí (sobota-sobota), při zakoupení autobusové dopravy trvá zájezd 10 dní (pátek–neděle). U všech pobytů je možné být ubytován až v odpoledních hodinách. Klienti jsou povinni opustit ubytování ve stanovený den v ranních hodinách (uvedených v propozicích), nejdéle do 10,00 hod.

Pobytová taxa v Itálii a Chorvatsku – v některých regionech je po příjezdu na recepci vybírána turistická daň, která činí cca 0,50 €/os./den - 2,00 €/os./den dle kategorie ubytování.

Při obsazení kapacity jednou osobou je vyžadována platba min. za 2 osoby (neplatí, pokud je u kapacity uveden příplatek za jednolůžkový pokoj).

Stany

Stany typu MALORCA LUX – se nacházejí ve stanové základně v Riccione.

stan

Jsou čtyřlůžkové (výrobce uvádí šestilůžkové) se dvěma oddělenými ložnicemi, na dřevěných podlážkách, vybaveny PVC podlahami v předsíních. Dále jsou vybaveny matracemi, polštáři, pokrývkami, ložním prádlem (za poplatek), závěsnými skříňkami, nádobím pro 4 osoby, odpadkovým košem a smetáčkem s lopatkou. Každý stan má uvnitř elektrické osvětlení. Ke každému stanu patří slunečník a zahradní nábytek pro 4 osoby.

Stany typu ATLAS v Lignanu, camping Sabbiadoro – Nové luxusní STANY typu ATLAS z kvalitního materiálu, s užitnou plochou 20m2. Stany mají kapacitu 4-6 osob (4 pevná lůžka s možností 2 přistýlek), jsou na dřevěných podlážkách, se dvěma oddělenými ložnicemi a komfortní předsíní. Ve výbavě stanu jsou kovové postele, matrace, polštáře, pokrývky, ložní prádlo (za poplatek), závěsné skříňky a kovové police, nádobí pro 4 osoby, úklidové náčiní, elektrické osvětlení, zahradní nábytek pro 4 osoby a slunečník.

Karavany

Riccione - luxusní, zcela nové karavany s vybavenou kuchyní a ledničkou. V každém karavanu je manželské lůžko, palanda     a navíc možnost dalšího 5. lůžka (rozkládací).

Martinsicuročtyřlůžkové (pro 2-4 osoby nebo 4-6 osob), s vybavenou kuchyní a ledničkou. V karavanu je manželské lůžko, palandy a navíc možnost dalšího rozkládacího  5. lůžka.

Všechny karavany jsou vybaveny nádobím pro 4 osoby, polštáři, pokrývkami, ložním prádlem (za poplatek). Součástí karavanu je zastřešená terasa se zahradním nábytkem pro 4 osoby. Ke každému karavanu náleží 1 přenosný slunečník.

Mobilhomy

Lignano

MOBILHOMY 2/2

Čtyřlůžkové 11 m2, 2 ložnice, koupelna, WC, bez klimatizace, bez kuchyně. Jedna ložnice má manželské lůžko 140 cm, druhá menší ložnice má patrové postele 70 cm. Mobilhome má markýzu se zahradním nábytkem pro 4 osoby.

Vhodné pro 2 dospělé a 1-2 děti. 

 

 

Palmová riviera - Martinsicuro

MOBILHOMY A  2/2 + 1 zn. JULIETTE -  luxusní, čtyřlůžkové se dvěma ložnicemi, obytnou jídelnou s rozkládacím 5. lůžkem. Mobilhomy mají zařízenou kuchyň, vlastní WC a koupelnu, TV satelit, klimatizaci (za poplatek). Mobilhomy jsou vybaveny nádobím pro 4-5 osob, poštáři, pokrývkami. Ložním povlečení je za poplatek. Součástí je  krytá  terasa 4,5 x 2,5 m  se zahradním nábytkem pro 4 – 5 osob.  Ke každému mobilhomu náleží 1 slunečník.

MOBILHOMY B 2/2 + 2 zn. Willerby - čtyř- šestilůžkové, se dvěma ložnicemi, obytnou jídelnou s rozkládacím 5. a 6. lůžkem. Mobilhomy mají zařízenou kuchyň, vlastní WC a koupelnu, TV satelit, klimatizaci (za poplatek). Mobilhomy jsou vybaveny nádobím pro 4-6 osob, poštáři, pokrývkami. Ložní povlečení za poplatek. Součástí je krytá terasa se zahradním nábytkem pro 4-6 osob.  Ke každému mobilhomu náleží 1 slunečník.

 

 

Apartmány, hotely, penziony

Informace k tomuto ubytování najdete vždy u jednotlivých destinací.

Program našich zájezdů

  • 1. den – v odpoledních hodinách odjezd z nástupních míst v ČR

  • 2. den – v dopoledních hodinách příjezd do pobytového místa

  • 3. – 8. den – individuální program, pobyt u moře, fakultativní výlety.

  • 9. den – individuální program, večer odjezd do ČR

  • 10. den – v odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst

Stravování

Ve stanových základnách v Lignanu, Riccione a Martinsicuru je klientům podávána rozšířená polopenze (snídaně, oběd – polévka s pečivem, večeře - hlavní chod). Ve všech těchto základnách je možné dokoupit občerstvení za českou měnu. V Chorvatsku v penzionu Sovulj a v hotelích je podávána polopenze s místní gastronomií.

Stravovací služby začínají vždy v den příjezdu večeří a v den odjezdu končí snídaní. V ceně stravování nejsou zahrnuty nápoje, není-li v textu uvedeno jinak.

Delegát v místě pobytu

Je organizační pracovník, který zajišťuje ubytování klientů, zařizuje fakultativní výlety, informační schůzky. V kempech zajišťuje půjčování sportovních potřeb a řeší případné technické problémy s inventářem. Delegát Vám bude k dispozici i při řešení situací, které se mohou vyskytnout během pobytu. Služby delegáta jsou poskytovány v českém nebo slovenském jazyce.

Zvláštní požadavky

Jsou Vámi požadovaná přání, která nejsou za poplatek. Ve Vaší smlouvě o zájezdu můžete v kolonce „poznámky“ vyplnit Váš zvláštní požadavek, jako např. ubytování v přízemí (týká se penzionu), ubytování vedle známých a příbuzných, kteří cestují s vámi, popř. požadavek na umístění v autobuse atd. Naše cestovní kancelář se tyto vaše požadavky bude snažit splnit. Tyto požadavky nemohou být závazně potvrzeny před Vaším odjezdem na zájezd. Pokud se požadavky nepodaří zajistit, nemůže vám být poskytnuta kompenzace ani sleva, jelikož na tyto požadavky není právní nárok.

Víkendové koupání

Ceny víkendového koupání najdete u jednotlivých destinací. Lze ho objednat přibližně 1 týden před odjezdem pouze v případě, že cestovní kancelář má volná místa v autobuse.

Řadit dle:
123456789
839 položek, 84 stránek

cena od: 2 170.00 Kč

Itálie, Alta Valtellina, Bormio / San Colombano

cena od: 2 450.00 Kč

Itálie, Alta Valtellina, Bormio / San Colombano

Hotel Ginepro **

Hotel se nachází cca 4 km od Bormia a lázní, hotel leží nedaleko lanovek a sjezdovek, přesto je třeba k lanovkám dojet autem

cena od: 3 090.00 Kč

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Hotel LA MOLINELLA ***

Hotel je situovaný v městečku Soraga, v údolí Val di Fassa. Hotel leží přímo u cyklistické stezky, která vede přes údolí Val di Fassa a v zimě se mění...

cena od: 3 485.00 Kč

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fiemme/Obereggen

Hotel Waldheim ***

hotel se nachází v malé vesničce ve Val di Fiemme Anterivo v Parco Naturale di Trodena, nedaleko Cavalese, vleky cca 14 km, centrum 600 m.

cena od: 3 490.00 Kč

Itálie, Alta Valtellina, Bormio / San Colombano

Hotel Ginepro **

Hotel se nachází na klidném a místě, uprostřed městečka Valdisotto a nabízí nádherné výhledy na vrcholky okolních hor. Hotel má tři patra s 13ti pokoj...

cena od: 3 705.00 Kč

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fiemme/Obereggen

Hotel Dolomiti ***

hotel leží v klidné části, cca 12 km nad Cavalese. Vzdálenost od areálu Alpe Cermis je 12 km, zastávka skibusu je 500 m od hotelu,  jezdí 1x ráno a 1x...

cena od: 4 190.00 Kč

Itálie, Dolomiti Superski, Cortina d`Ampezzo

CASA MONTANA

Hotel s jednoduše zařízenými pokoji se nachází cca 400 m od centra městečka San Vito di Cadore. Vhodné pro klienty, kteří hledají levné ubytování neda...

cena od: 4 190.00 Kč

Itálie, Dolomiti Brenta (Val di Sole), Pejo

Hotel EUROPA ***

Rodinný hotel, situován na klidném místě v centru městečka Pejo, je vzdálený cca 200 m od lanovky Pejo 3000 a 50 m od zrekonstruovaného lázeňského kom...

cena od: 4 270.00 Kč

Itálie, Dolomiti Brenta (Val di Sole), Paganella

123456789
839 položek, 84 stránek
Vytvářím objednávku...